FEO, spol. s r.o.
FEO, spol. s r.o. (IČO 45477426) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Břeclav, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 45477426
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Poradenství v oblasti podnikání a řízení podniků 702
- Sídlo
- Denisova 1255/26 69002 Břeclav
- Datum vzniku
- 27. 2. 1992 (34 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 4825, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Způsob zastupování: za společnost jedná jednatel
Předmět podnikání
- a/ obchodní a zprostředkovatelská činnost včetně zahraniční b/ poradenská a informační činnosti v oblasti zpracovatelských a výrobních technologiích v zemědělství a potravinářském průmyslu c/ znalecká činnost - obor ekonomika - ceny a odhady nemovitostí
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- OD Oldřich Darmovzal jednatel
Zobrazit historická angažmá (4)
- OD Oldřich Darmovzal jednatel
- OD Oldřich Darmovzal jednatel
- OD Oldřich Darmovzal jednatel
- OD Oldřich Darmovzal jednatel
Společníci a vlastníci
- OD Oldřich Darmovzal společník
Zobrazit historická angažmá (5)
- OD Oldřich Darmovzal společník
- OD Oldřich Darmovzal společník
- OD Oldřich Darmovzal společník
- OD Oldřich Darmovzal společník
- OD Oldřich Darmovzala společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Oldřich Darmovzal působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má FEO, spol. s r.o. IČO a DIČ?
FEO, spol. s r.o. má IČO 45477426. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je FEO, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u FEO, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je FEO, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u FEO, spol. s r.o. (IČO 45477426) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem FEO, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Oldřich Darmovzal (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Poradenství v oblasti podnikání a řízení podniků
- Firmy v obci Břeclav
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH