Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. (IČO 42410801) je spolek se sídlem v obci Lásenice, vznik v roce 1990. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
42410801
Právní forma
Spolek
Obor (CZ-NACE)
Činnosti v oblasti sportu 931
Sídlo
178 37801 Lásenice
Datum vzniku
1. 5. 1990 (36 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
L 14, Krajský soud v Českých Budějovicích
Způsob jednání
Za spolek jednají předseda nebo jednatel, každý samostatně. Za spolek jedná předseda.

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)
  • PB Petr Boček Předseda spolku * 19772019–2026Lásenice
  • RJ Rudolf Jon Jednatel spolku * 19772019–2026Polště
  • OM Oldřich Moravec předseda spolku * 19482015–2019Jindřichův Hradec

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Petr Boček působí i v další firmě:

Bohuslav Bednář působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. IČO a DIČ?

Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. má IČO 42410801. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. v insolvenci?

Insolvenci u Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek. (IČO 42410801) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Tělovýchovná jednota Rapid Lásenice, spolek.?

Podle veřejného rejstříku: Petr Boček (předseda), Rudolf Jon (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy