MUDr. Josef Domas
MUDr. Josef Domas (IČO 41435907) je osvč (svobodné povolání) se sídlem v obci Kutná Hora, vznik v roce 1991. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 41435907
- Právní forma
- OSVČ (svobodné povolání)
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba elektřiny z neobnovitelných zdrojů 35110
- Sídlo
- Ruthardská 13 28401 Kutná Hora
- Datum vzniku
- 7. 8. 1991 (35 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- A 4775, Městský soud v Praze
Předmět podnikání
- obchodní činnost v oblasti zdravotnických potřeb a dietetických potravin
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JD Josef Domas člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (1)
- JD Josef Domas člen orgánu
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Josef Domas působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má MUDr. Josef Domas IČO a DIČ?
MUDr. Josef Domas má IČO 41435907. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MUDr. Josef Domas plátce DPH?
Plátcovství DPH u MUDr. Josef Domas zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MUDr. Josef Domas v insolvenci?
Insolvenci u MUDr. Josef Domas (IČO 41435907) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MUDr. Josef Domas?
Podle veřejného rejstříku: Josef Domas (člen orgánu).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba elektřiny z neobnovitelných zdrojů
- Firmy v obci Kutná Hora
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH