INTER ART PROJEKT s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

INTER ART PROJEKT s.r.o. (IČO 40233499) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Most, vznik v roce 1992. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
40233499
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Architektonické činnosti 71110
Sídlo
Žatecká 1899/25 43401 Most
Datum vzniku
2. 3. 1992 (34 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 1575, Krajský soud v Ústí nad Labem
Způsob jednání
Jednatel zastupuje společnost samostatně. Jednatel jedná jménem společnosti samostatně a podepisuje se za ni tak, že k obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (4)
  • JS Jiří Seidl Jednatel 1992–1993Most
  • IT Ivan Tichý Jednatel 1992–1997Most
  • IT Ivan Tichý Jednatel * 19431997–1999Most
  • Václav Šefl Jednatel * 19551999–2016Most

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (13)
  • PK Petr Kosejk společník 1993–1997Most
  • PK Petr Kosejk společník * 19641997–2021Litvínov
  • IT Ivan Tichý společník * 19432013–2016Most
  • IT Ivan Tichý společník 1993–1997Most
  • IT Ivan Tichý společník * 19431997–2013Most
  • AT Alois Tonika společník 1993–1997Praha
  • AT Alois Tonika společník * 19451997–2015Praha
  • ČŠ Čestmír Šeda společník * 19421997–2000Most
  • ČŠ Čestmír Šeda společník 1993–1997Most
  • Václav Šefl společník * 19551997–2000Most
  • Václav Šefl společník 1993–1997Most
  • Václav Šefl společník * 19552016–2016Most
  • Václav Šefl společník * 19552000–2016Most

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má INTER ART PROJEKT s.r.o. IČO a DIČ?

INTER ART PROJEKT s.r.o. má IČO 40233499. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je INTER ART PROJEKT s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u INTER ART PROJEKT s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je INTER ART PROJEKT s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u INTER ART PROJEKT s.r.o. (IČO 40233499) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem INTER ART PROJEKT s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Václav Šefl (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy