ROFE-ZR s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
ROFE-ZR s.r.o. (IČO 29685176) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Karlovice, vznik v roce 2026. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 29685176
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 138 79323 Karlovice
- Datum vzniku
- 16. 6. 2026 (0 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 104330, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- Hostinská činnost
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, a to v oboru činnosti: - Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků - Velkoobchod a maloobchod - Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- ZR Zdeněk Rohel Jednatel
Společníci a vlastníci
- LR Lukáš Rohel společník
- ZR Zdeněk Rohel společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má ROFE-ZR s.r.o. IČO a DIČ?
ROFE-ZR s.r.o. má IČO 29685176. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ROFE-ZR s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ROFE-ZR s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ROFE-ZR s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ROFE-ZR s.r.o. (IČO 29685176) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ROFE-ZR s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Zdeněk Rohel (Jednatel).