NET HIT s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
NET HIT s.r.o. (IČO 29396093) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Vratimov, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 29396093
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Velkoobchod a maloobchod G
- Sídlo
- Na Podlesí 1290 73932 Vratimov
- Datum vzniku
- 14. 2. 2012 (14 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 38714, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost jako statutární orgán, společnost zastupuje ve všech věcech samostatně. Způsob jednání: Jednatel jedná za společnost jako statutární orgán, společnost zastupuje ve všech věcech samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- SM Silvie Mašterová jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- SM Silvie Mašterová jednatel
Společníci a vlastníci
- JM Jiří Maštera společník
- SM Silvie Mašterová společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- JM Jiří Maštera společník
- SM Silvie Mašterová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má NET HIT s.r.o. IČO a DIČ?
NET HIT s.r.o. má IČO 29396093. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je NET HIT s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u NET HIT s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je NET HIT s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u NET HIT s.r.o. (IČO 29396093) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem NET HIT s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Silvie Mašterová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Velkoobchod a maloobchod
- Firmy v obci Vratimov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH