Hospoda Ondík s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Hospoda Ondík s.r.o. (IČO 29316227) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Tečovice, vznik v roce 2012. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
29316227
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Poskytování stravování v restauracích, u stánků a mobilních zařízení 561
Sídlo
242 76302 Tečovice
Datum vzniku
14. 12. 2012 (14 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 77206, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Jménem společnosti jedná a podepisuje každý z jednatelů samostatně. Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (2)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Aleš Ondík působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Hospoda Ondík s.r.o. IČO a DIČ?

Hospoda Ondík s.r.o. má IČO 29316227. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Hospoda Ondík s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Hospoda Ondík s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Hospoda Ondík s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Hospoda Ondík s.r.o. (IČO 29316227) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Hospoda Ondík s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Aleš Ondík (jednatel), Luděk Ondík (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy