Creditmasters, spol. s r.o.
Creditmasters, spol. s r.o. (IČO 29280389) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 29280389
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Příkop 838/6 60200 Brno
- Datum vzniku
- 23. 5. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 70603, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Způsob jednání: Jménem společnosti jedná a podepisuje jednatel. Za společnost jedná jednatel samostatně. Každý jednatel zastupuje společnost samostatně. Společnost zastupuje jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona v oborech činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb - Velkoobchod a maloobchod - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí - Pronájem a půjčování věcí movitých
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AD Aleš Douda jednatel
Zobrazit historická angažmá (4)
- AD Aleš Douda jednatel
- AD Aleš Douda jednatel
- AD Aleš Douda jednatel
- MŠ Michal Šturma jednatel
Společníci a vlastníci
- AD Aleš Douda společník
Zobrazit historická angažmá (4)
- AD Aleš Douda společník
- AD Aleš Douda společník
- AD Aleš Douda společník
- MŠ Michal Šturma společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Aleš Douda působí i v dalších 20 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Creditmasters, spol. s r.o. IČO a DIČ?
Creditmasters, spol. s r.o. má IČO 29280389. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Creditmasters, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Creditmasters, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Creditmasters, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Creditmasters, spol. s r.o. (IČO 29280389) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Creditmasters, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Aleš Douda (jednatel).