HORKÝ - stav s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
HORKÝ - stav s.r.o. (IČO 29211158) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Koněšín, vznik v roce 2010. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 29211158
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 134 67502 Koněšín
- Datum vzniku
- 1. 4. 2010 (16 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 66016, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Způsob zastupování: Jménem společnosti jedná každý z jednatelů samostatně.
Předmět podnikání
- Provádění staveb, jejich změn a odstraňování
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Pokrývačství, tesařství
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DH David Horký jednatel
- SH Stanislav Horký jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- DH David Horký jednatel
- SH Stanislav Horký jednatel
Společníci a vlastníci
- DH David Horký společník
- SH Stanislav Horký společník
- SH Stanislav Horký společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- DH David Horký společník
- SH Stanislav Horký společník
- SH Stanislav Horký společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má HORKÝ - stav s.r.o. IČO a DIČ?
HORKÝ - stav s.r.o. má IČO 29211158. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je HORKÝ - stav s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u HORKÝ - stav s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je HORKÝ - stav s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u HORKÝ - stav s.r.o. (IČO 29211158) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem HORKÝ - stav s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: David Horký (jednatel), Stanislav Horký (jednatel).