Sawan Thai Center s.r.o.
Sawan Thai Center s.r.o. (IČO 28946278) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Jesenice, vznik v roce 2009. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28946278
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- V Lázních 315 25242 Jesenice
- Datum vzniku
- 20. 8. 2009 (17 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 154982, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jménem společnosti jedná jednatel samostatně. Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- masérské,rekondiční a regenerační služby
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- masérské, rekondiční a regenerační služby
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- hostinská činnost
- provozování solárií
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- JS Jan Salač společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- JS Jan Salač společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jan Salač působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Sawan Thai Center s.r.o. IČO a DIČ?
Sawan Thai Center s.r.o. má IČO 28946278. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Sawan Thai Center s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Sawan Thai Center s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Sawan Thai Center s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Sawan Thai Center s.r.o. (IČO 28946278) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Sawan Thai Center s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Jan Salač (jednatel).