Camp Real Estate s.r.o.
Camp Real Estate s.r.o. (IČO 28929888) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2009. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28929888
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461
- Sídlo
- Hviezdoslavova 1188/5 62700 Brno
- Datum vzniku
- 28. 7. 2009 (17 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 65190, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Jménem společnosti je oprávněn jednat jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JC Johannes Maria Gerardus Camp jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- J Johannes Maria Gerardus Camp jednatel
Společníci a vlastníci
- Z Zambezi Vastgoed B.v. společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- Z Zambezi Vastgoed B.v. společník
- Z Zambezi Vastgoed B.v. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Johannes Maria Gerardus Camp působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Camp Real Estate s.r.o. IČO a DIČ?
Camp Real Estate s.r.o. má IČO 28929888. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Camp Real Estate s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Camp Real Estate s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Camp Real Estate s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Camp Real Estate s.r.o. (IČO 28929888) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Camp Real Estate s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Johannes Maria Gerardus Camp (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi
- Firmy v obci Brno
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH