EMPRESS TRADING a.s.
EMPRESS TRADING a.s. (IČO 28883314) je akciová společnost se sídlem v obci Švihov, vznik v roce 2009. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28883314
- Právní forma
- Akciová společnost
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba papíru a výrobků z papíru 17
- Sídlo
- 26 34012 Švihov
- Datum vzniku
- 20. 4. 2009 (17 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- B 1752, Krajský soud v Plzni
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jménem společnosti je oprávněn jednat předseda představenstva samostatně. pokud má společnost jediného akcionáře a je představenstvo společnosti jednočlenné, jedná jménem společnosti tento jediný člen představenstva.
Předmět podnikání
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- RK Roman Knížek předseda dozorčí rady
- JK Jaroslava Knížková člen dozorčí rady
- LK Lenka Knížková člen představenstva
- AP Arnošt Pruner člen představenstva
- MP Martina Prunerová člen dozorčí rady
- P Plzeňská Insolvenční V.o.s. člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (19)
- PB Pavol Bielik předseda dozorčí rady
- ŠH Štěpán Holeček předseda dozorčí rady
- LK Lenka Knížková člen představenstva
- JK Julie Khurtsilava člen dozorčí rady
- RK Roman Knížek předseda dozorčí rady
- JK Jaroslava Knížková člen dozorčí rady
- LK Lenka Knížková člen představenstva
- MK Miroslav Kocman člen představenstva
- RK Roman Kubašta člen orgánu
- RK Roman Kubašta člen představenstva
- AK Adéla Kubaštová člen dozorčí rady
- IK Irena Kubaštová člen dozorčí rady
- P Petra Gabriella Nagy člen dozorčí rady
- P Plzeňská Insolvenční V.o.s. člen orgánu
- AP Arnošt Pruner člen představenstva
- MP Martina Prunerová člen dozorčí rady
- Q Quick Start Europea Se člen orgánu
- PV Petr Vuško předseda představenstva
- PV Petr Vuško předseda představenstva
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má EMPRESS TRADING a.s. IČO a DIČ?
EMPRESS TRADING a.s. má IČO 28883314. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je EMPRESS TRADING a.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u EMPRESS TRADING a.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je EMPRESS TRADING a.s. v insolvenci?
Insolvenci u EMPRESS TRADING a.s. (IČO 28883314) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem EMPRESS TRADING a.s.?
Podle veřejného rejstříku: Roman Knížek (předseda dozorčí rady), Jaroslava Knížková (člen dozorčí rady), Lenka Knížková (člen představenstva), Arnošt Pruner (člen představenstva) a další.
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba papíru a výrobků z papíru
- Firmy v obci Švihov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH