NAD obal, s.r.o.
NAD obal, s.r.o. (IČO 28816617) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Hradec Králové, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28816617
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461
- Sídlo
- Zemědělská 898/3 50003 Hradec Králové
- Datum vzniku
- 31. 3. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 29091, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jménem společnosti je oprávněn jednat jednatel samostatně. Za společnost jedná jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- TO Tomáš Ornst společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- MH Miroslav Hak společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tomáš Ornst působí i v dalších 3 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má NAD obal, s.r.o. IČO a DIČ?
NAD obal, s.r.o. má IČO 28816617. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je NAD obal, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u NAD obal, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je NAD obal, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u NAD obal, s.r.o. (IČO 28816617) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem NAD obal, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Ornst (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi
- Firmy v obci Hradec Králové
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH