SOLARPARK HŘIBINY s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. (IČO 28790006) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci České Budějovice, vznik v roce 2010. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
28790006
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba elektřiny z neobnovitelných zdrojů 3511
Sídlo
Husova tř. 1847/5 37001 České Budějovice
Datum vzniku
29. 3. 2010 (16 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 20412, Krajský soud v Českých Budějovicích
Způsob jednání
Za společnost jedná každý jednatel samostatně. Způsob jednání za společnost: Každý z jednatelů jedná jako statutární orgán společnosti, zavazuje společnost navenek ve všech věcech samostatně. Pouze v níže uvedených věcech jednají všichni jednatelé společně: - nabývání, zcizování a zatěžování nemovitostí nad částku 5 000 000,- Kč, - poskytování či převzetí půjček a úvěrů přesahujících částku 5 000 000,- Kč, - poskytnutí ručení, záruk a směnečných závazků, pokud jejich hodnota převýší 5 000 000,- Kč, - uzavírání nájemních, podnájemních a leasingových a jiných smluv, pokud předpokládaná výše závazků plynoucích z těchto smluv pro společnost přesáhne 5 000 000,- Kč, - prodej a nákup věcí movitých za cenu nad 5 000 000,- Kč, - sjednávání obchodu v hodnotě vyšší než 5 000 000,- Kč, - uzavírání smluv s předmětem plnění vyšším než 5 000 000,- Kč. Způsob jednání za společnost: Jednatelé jednají jménem společnosti společně. Jménem společnosti jedná kaýdý z jednatelů samostatně. Jménem společnosti jedná každý z jednatelů samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (11)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (16)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Emir Begović působí i v další firmě:

Josef Vanický působí i v další firmě:

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. IČO a DIČ?

SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. má IČO 28790006. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u SOLARPARK HŘIBINY s.r.o. (IČO 28790006) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SOLARPARK HŘIBINY s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Emir Begović (jednatel), Petr Maršálek (jednatel), Rostislav Mátl (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy