3sped TEAM s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
3sped TEAM s.r.o. (IČO 28631854) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Vendryně, vznik v roce 2010. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28631854
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- 412 73994 Vendryně
- Datum vzniku
- 27. 7. 2010 (16 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 35715, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně. Jednatel zastupuje společnost samostatně a v plném rozsahu.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Výroba, obchod aslužby neuvedené vpřílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Zprostředkování obchodu a služeb
- Velkoobchod a maloobchod
- Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě
- Zasílatelství a zastupování v celním řízení
- Překladatelská a tlumočnická činnost
- Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MS Marek Szűcs jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- MS Marek Szűcs jednatel
- MS Marek Szűcs jednatel
- MS Marek Szücs jednatel
Společníci a vlastníci
- MS Marek Szűcs společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- MP Michal Przywara společník
- MS Marek Szűcs společník
- MS Marek Szücs společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má 3sped TEAM s.r.o. IČO a DIČ?
3sped TEAM s.r.o. má IČO 28631854. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je 3sped TEAM s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u 3sped TEAM s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je 3sped TEAM s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u 3sped TEAM s.r.o. (IČO 28631854) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem 3sped TEAM s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Marek Szűcs (jednatel).