SUMARE MEDIA s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
SUMARE MEDIA s.r.o. (IČO 28612329) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Otice, vznik v roce 2010. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28612329
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Reklamní činnosti 731
- Sídlo
- Na Kopci 28 74781 Otice
- Datum vzniku
- 20. 1. 2010 (16 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 34637, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Za společnost jedná jednatel v plném rozsahu samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- OŠ Ondřej Šula společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- OŠ Ondřej Šula společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má SUMARE MEDIA s.r.o. IČO a DIČ?
SUMARE MEDIA s.r.o. má IČO 28612329. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je SUMARE MEDIA s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u SUMARE MEDIA s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je SUMARE MEDIA s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u SUMARE MEDIA s.r.o. (IČO 28612329) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SUMARE MEDIA s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Ondřej Šula (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Reklamní činnosti
- Firmy v obci Otice
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH