SEEB engineering s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

SEEB engineering s.r.o. (IČO 28603842) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Beňov, vznik v roce 2009. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
28603842
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Poradenství v oblasti podnikání a řízení podniků 702
Sídlo
8 75002 Beňov
Datum vzniku
11. 11. 2009 (17 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 44318, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Jednatel jedná ve všech věcech za společnost samostatně

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má SEEB engineering s.r.o. IČO a DIČ?

SEEB engineering s.r.o. má IČO 28603842. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je SEEB engineering s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u SEEB engineering s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je SEEB engineering s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u SEEB engineering s.r.o. (IČO 28603842) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem SEEB engineering s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Stanislav Mudra (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy