TKK-HIG s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

TKK-HIG s.r.o. (IČO 28566432) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Šternberk, vznik v roce 2008. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
28566432
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Velkoobchod s ostatními stroji, strojním zařízením a příslušenstvím 466
Sídlo
Dvorská 894/17 78501 Šternberk
Datum vzniku
19. 11. 2008 (18 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 43669, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Způsob jednání za společnost: Jednatelé jednají jménem společnosti samostatně. Jednatel zastupuje společnost ve všech záležitostech samostatně. Každý z jednatelů jedná za společnost samostatně s výjimkou jednatele pana Ondřeje Procházky, datum narození 11.9.1984, s pobytem Šternberk, Na Pláni 2644/2, který jedná za společnost takto: jde-li o právní jednání, jehož předmětem je plnění s hodnotou přesahující 1.000.000,- Kč (slovy: jeden milion korun českých) bez příslušenství a bez DPH, jedná pan Ondřej Procházka vždy spolu s dalším jednatelem společnosti, v ostatních případech jedná pan Ondřej Procházka za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má TKK-HIG s.r.o. IČO a DIČ?

TKK-HIG s.r.o. má IČO 28566432. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je TKK-HIG s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u TKK-HIG s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je TKK-HIG s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u TKK-HIG s.r.o. (IČO 28566432) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TKK-HIG s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Milan Procházka (jednatel), Ondřej Procházka (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy