TV Metal s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

TV Metal s.r.o. (IČO 28277848) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Uherský Brod, vznik v roce 2008. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
28277848
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Nespecializovaný velkoobchod 46900
Sídlo
Maršovská 2265 68801 Uherský Brod
Datum vzniku
19. 3. 2008 (18 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 58197, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Za společnost jedná jednatel. Jednatel zastupuje společnost samostatně ve všech věcech.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (1)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Vojtěch Tambor působí i v dalších 2 firmách:

Časté dotazy

Jaké má TV Metal s.r.o. IČO a DIČ?

TV Metal s.r.o. má IČO 28277848. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je TV Metal s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u TV Metal s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je TV Metal s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u TV Metal s.r.o. (IČO 28277848) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem TV Metal s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Vojtěch Tambor (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy