Passport CZ, s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Passport CZ, s.r.o. (IČO 28261313) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Jaroslavice, vznik v roce 2008. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
28261313
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Rostlinná a živočišná výroba, myslivost a související činnosti 01
Sídlo
Hrádecká 17 67128 Jaroslavice
Datum vzniku
3. 1. 2008 (18 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 57140, Krajský soud v Brně
Způsob jednání
Za společnost jedná a podepisuje jednatel. Způsob jednání: jménem společnosti jedná a podepisuje jednatel samostatně. Za společnost jedná jednatel samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (6)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (6)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Passport CZ, s.r.o. IČO a DIČ?

Passport CZ, s.r.o. má IČO 28261313. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Passport CZ, s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Passport CZ, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Passport CZ, s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Passport CZ, s.r.o. (IČO 28261313) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Passport CZ, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Kamila Katarzyna Kolářová (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy