ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o.
ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 28237188) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2008. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28237188
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Zprostředkování v oblasti nemovitostí 68310
- Sídlo
- Na střelnici 528/4 18600 Praha
- Datum vzniku
- 28. 1. 2008 (18 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 134429, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost jedná svým statutárním orgánem. Statutárním orgánem společnosti je jeden nebo více jednatelů. Každý z jednatelů je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.
Předmět podnikání
- realitní činnost
- správa a údržba nemovitostí
- velkoobchod
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PV Petr Vyvážil jednatel
- LV Lucie Vyvážilová jednatel
Zobrazit historická angažmá (7)
- PR Patrick Reichelt jednatel
- PV Petr Vyvážil jednatel
- PV Petr Vyvážil jednatel
- PV Petr Vyvážil jednatel
- PV Petr Vyvážil jednatel
- LV Lucie Vyvážilová jednatel
- LŠ Lucie Škarková jednatel
Společníci a vlastníci
- PV Petr Vyvážil společník
- LV Lucie Vyvážilová společník
Zobrazit historická angažmá (8)
- PR Patrick Reichelt společník
- PV Petr Vyvážil společník
- PV Petr Vyvážil společník
- PV Petr Vyvážil společník
- PV Petr Vyvážil společník
- PV Petr Vyvážil společník
- LV Lucie Vyvážilová společník
- LŠ Lucie Škarková společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Petr Vyvážil působí i v dalších 6 firmách:
Lucie Vyvážilová působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. IČO a DIČ?
ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. má IČO 28237188. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o. (IČO 28237188) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ART REAL DEVELOPMENT, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Petr Vyvážil (jednatel), Lucie Vyvážilová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Zprostředkování v oblasti nemovitostí
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH