ADOZ barvy s.r.o.
ADOZ barvy s.r.o. (IČO 28167147) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Benešov, vznik v roce 2007. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 28167147
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin 4333
- Sídlo
- Křižíkova 1424 25601 Benešov
- Datum vzniku
- 24. 10. 2007 (19 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 130078, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel jedná za společnost samostatně. Každý jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- velkoobchod
- specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
- pronájem a půjčování věcí movitých
- dokončovací stavební práce
- zednictví
- montáž suchých staveb
- podlahářství
- truhlářství, podlahářství
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JŠ Jakub Škácha jednatel
- RŠ Radim Škácha jednatel
Zobrazit historická angažmá (5)
- JŠ Jakub Škácha jednatel
- JŠ Jakub Škácha jednatel
- JŠ Jakub Škácha jednatel
- JŠ Jakub Škácha jednatel
- RŠ Radim Škácha jednatel
Společníci a vlastníci
- RŠ Radim Škácha společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- RŠ Radim Škácha společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jakub Škácha působí i v dalších 6 firmách:
Radim Škácha působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má ADOZ barvy s.r.o. IČO a DIČ?
ADOZ barvy s.r.o. má IČO 28167147. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ADOZ barvy s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ADOZ barvy s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ADOZ barvy s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ADOZ barvy s.r.o. (IČO 28167147) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ADOZ barvy s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Jakub Škácha (jednatel), Radim Škácha (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Obkládání stěn a pokládání podlahových krytin
- Firmy v obci Benešov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH