Společenství vlastníků Cingrova 1
Společenství vlastníků Cingrova 1 (IČO 27835332) je právnická osoba se sídlem v obci Ostrava, vznik v roce 2008. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27835332
- Právní forma
- Právnická osoba
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- Cingrova 2116/1 70200 Ostrava
- Datum vzniku
- 5. 3. 2008 (18 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- S 6080, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Za společenství jedná kterýkoli člen výboru samostatně, s výjimkou písemných právních jednání, kdy za společenství jednají dva členové výboru společně. J e d n á n í : Za výbor jedná navenek předseda výboru nebo výborem písemně pověřený člen výboru. Je-li pro právní úkon zapotřebí písemná forma, je nezbytný podpis předsedy a dalšího člena výboru. Předseda společenství zastupuje společenství ve všech záležitostech a za společenství jedná samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- B Bytasen, Spol. S R.o. předseda společenství vlastníků
- PH Petr Hájek jednatel
Zobrazit historická angažmá (14)
- MB Marián Bernát místopředseda výboru
- MB Marián Bernát místopředseda výboru
- KB Klára Bernátová předseda výboru
- KB Klára Bernátová předseda výboru
- JB Jaroslav Boldys předseda výboru
- JB Jaroslav Boldys předseda výboru
- JB Jaroslav Boldys předseda výboru
- EH Eva Hilscherová člen výboru
- KK Klára Kovalová předseda výboru
- JS Jiří Schiller člen výboru
- JS Jiří Schiller člen výboru
- MZ Miroslava Zbranková místopředseda výboru
- MZ Miroslava Zbranková místopředseda výboru
- MZ Miroslava Zbranková místopředseda výboru
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Petr Hájek působí i v dalších 38 firmách:
- Concordia spol. s r.o.
- PRODOMY servis s.r.o.
- SPOLEČENSTVÍ VLASTNÍKŮ Na široké 8, Moravská Ostrava
- Společenství pro dům Nádražní 1206/137
- Společenství pro dům Parcelní 340/22
- Společenství pro dům Špálova 21
- Společenství vlastníků 28. října 80, Ostrava
- Společenství vlastníků 28.října 1659/145
- Zobrazit všech 38 firem →
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Společenství vlastníků Cingrova 1 IČO a DIČ?
Společenství vlastníků Cingrova 1 má IČO 27835332. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Společenství vlastníků Cingrova 1 plátce DPH?
Plátcovství DPH u Společenství vlastníků Cingrova 1 zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Společenství vlastníků Cingrova 1 v insolvenci?
Insolvenci u Společenství vlastníků Cingrova 1 (IČO 27835332) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Společenství vlastníků Cingrova 1?
Podle veřejného rejstříku: Bytasen, Spol. S R.o. (předseda společenství vlastníků), Petr Hájek (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Ostrava
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH