ALLECO SPEED s.r.o.
ALLECO SPEED s.r.o. (IČO 27816117) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Zábřeh, vznik v roce 2007. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27816117
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Dvorská 2347/23 78901 Zábřeh
- Datum vzniku
- 22. 10. 2007 (19 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 30498, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně. Jednání za společnost: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.
Předmět podnikání
- Opravy ostatních dopravních prostředků a pracovních strojů
- Obráběčství
- Zámečnictví, nástrojařství
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - osobní provozovaná vozidly určenými pro přepravu nejvýše 9 osob včetně řidiče
- silniční motorová doprava nákladní
- silniční motorová doprava osobní
- zprostředkování obchodu a služeb
- velkoobchod
- specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
- maloobchod motorovými vozidly a jejich příslušenstvím
- pronájem a půjčování věcí movitých
- opravy silničních vozidel
- opravy ostatních dopravních prostředků
- kovoobráběčství
- zámečnictví
- Opravy silničních vozidel
- Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků Výroba a hutní zpracování železa, drahých a neželezných kovů a jejich slitin Výroba kovových konstrukcí a kovodělných výrobků Povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů Výroba strojů a zařízení Výroba motorových a přípojných vozidel a karoserií Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Údržba motorových vozidel a jejich příslušenství Skladování, balení zboží, manipulace s nákladem a technické činnosti v dopravě Zasilatelství a zastupování v celním řízení Pronájem a půjčování věcí movitých Výzkum a vývoj v oblasti přírodních a technických věd nebo společenských věd Testování, měření, analýzy a kontroly Provozování cestovní agentury a průvodcovská činnost v oblasti cestovního ruchu Mimoškolní výchova a vzdělávání, pořádání kurzů, školení, včetně lektorské činnosti Provozování kulturních, kulturně-vzdělávacích a zábavních zařízení, pořádání kulturních produkcí, zábav, výstav, veletrhů, přehlídek, prodejních a obdobných akcí Provozování tělovýchovných a sportovních zařízení a organizování sportovní činnosti Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží Výroba, obchod a služby jinde nezařazené
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PB Pavel Bartoš jednatel
- PB Pavel Bartoš jednatel
Zobrazit historická angažmá (3)
- PB Pavel Bartoš jednatel
- PB Pavel Bartoš jednatel
- PB Pavel Bartoš jednatel
Společníci a vlastníci
- PB Pavel Bartoš společník
- PB Pavel Bartoš společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- PB Pavel Bartoš společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Pavel Bartoš působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má ALLECO SPEED s.r.o. IČO a DIČ?
ALLECO SPEED s.r.o. má IČO 27816117. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ALLECO SPEED s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ALLECO SPEED s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ALLECO SPEED s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ALLECO SPEED s.r.o. (IČO 27816117) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ALLECO SPEED s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Pavel Bartoš (jednatel), Pavel Bartoš (jednatel).