QUITE QUIET s.r.o.
QUITE QUIET s.r.o. (IČO 27578895) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2006. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27578895
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Zprostředkování v oblasti nemovitostí 68310
- Sídlo
- Jagellonská 1239/24 13000 Praha
- Datum vzniku
- 15. 8. 2006 (20 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 115123, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jménem společnosti jednají navenek a podepisují za ni jednatelé, a to každý jednatel samostatně. Každý jednatel jedná jménem společnosti samostatně. Jednatel zastupuje společnost samostatně.
Předmět podnikání
- velkoobchod
- zprostředkování obchodu a služeb
- realitní činnost
- hostinská činnost
- správa a údržba nemovitostí
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- HT Hana Topolská jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- EM Eva Macelová jednatel
- HT Hana Topolská jednatel
Společníci a vlastníci
- HT Hana Topolská společník
Zobrazit historická angažmá (4)
- EM Eva Macelová společník
- HT Hana Topolská společník
- HT Hana Topolská společník
- HT Hana Topolská společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Hana Topolská působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má QUITE QUIET s.r.o. IČO a DIČ?
QUITE QUIET s.r.o. má IČO 27578895. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je QUITE QUIET s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u QUITE QUIET s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je QUITE QUIET s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u QUITE QUIET s.r.o. (IČO 27578895) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem QUITE QUIET s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Hana Topolská (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Zprostředkování v oblasti nemovitostí
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH