DHW Bouw Beheer s.r.o.
DHW Bouw Beheer s.r.o. (IČO 27524311) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2007. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27524311
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní finanční činnosti, kromě pojišťování a penzijního financování j. n. 6499
- Sídlo
- Světova 523/1 18000 Praha
- Datum vzniku
- 30. 10. 2007 (19 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 24010, Krajský soud v Hradci Králové
- Způsob jednání
- Za společnost jedná (zastupuje společnost) jednatel samostatně. Způsob jednání jménem společnosti: Jednatel společnosti je jejím statutárním a zastupujícím orgánem, oprávněným jednat za společnost samostatně ve všech věcech.
Předmět podnikání
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona.
- realitní činnost
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TE Theodorus Bernardus Ellenbroek jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- AW Anna Westendorpová jednatel
- AW Anna Westendorpová jednatel
Společníci a vlastníci
- T Theodorus Bernardus Ellenbroek společník
- HW Hendrikus Johannes Maria Westendorp společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- H Hendrikus Johannes Maria Westendorp společník
- HW Hendrikus Johannes Maria Westendorp společník
- HW Hendrikus Johannes Maria Westendorp společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Hendrikus Johannes Maria Westendorp působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má DHW Bouw Beheer s.r.o. IČO a DIČ?
DHW Bouw Beheer s.r.o. má IČO 27524311. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je DHW Bouw Beheer s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u DHW Bouw Beheer s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je DHW Bouw Beheer s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u DHW Bouw Beheer s.r.o. (IČO 27524311) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem DHW Bouw Beheer s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Theodorus Bernardus Ellenbroek (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní finanční činnosti, kromě pojišťování a penzijního financování j. n.
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH