DYN-AIR, s.r.o.
DYN-AIR, s.r.o. (IČO 27418677) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Čerčany, vznik v roce 2006. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27418677
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Ostatní vzdělávání 855
- Sídlo
- Havlíčkova 349 25722 Čerčany
- Datum vzniku
- 10. 2. 2006 (20 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 111775, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za společnost jedná každý z jednatelů samostatně.
Předmět podnikání
- pronájem a půjčování věcí movitých
- specializovaný maloobchod a maloobchod se smíšeným zbožím
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TU Tomáš Urban jednatel
- ZU Zdeněk Urban jednatel
- MU Martina Urbanová jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- RS Roland Seel jednatel
- ZU Zdeněk Urban jednatel
Společníci a vlastníci
- TU Tomáš Urban společník
- ZU Zdeněk Urban společník
- MU Martina Urbanová společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- RS Roland Seel společník
- ZU Zdeněk Urban společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tomáš Urban působí i v dalších 2 firmách:
Zdeněk Urban působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má DYN-AIR, s.r.o. IČO a DIČ?
DYN-AIR, s.r.o. má IČO 27418677. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je DYN-AIR, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u DYN-AIR, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je DYN-AIR, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u DYN-AIR, s.r.o. (IČO 27418677) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem DYN-AIR, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Urban (jednatel), Zdeněk Urban (jednatel), Martina Urbanová (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Ostatní vzdělávání
- Firmy v obci Čerčany
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH