MICHAL ERNST s.r.o.
Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena
MICHAL ERNST s.r.o. (IČO 27408540) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Příbram, vznik v roce 2006. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27408540
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Nádražní 16 26101 Příbram
- Datum vzniku
- 24. 1. 2006 (20 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 110118, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Statutárním orgánem společnosti je jednatel. Jménem společnosti je oprávněn jednat samostatně.
Předmět podnikání
- Silniční motorová doprava osobní - vnitrostátní příležitostná provozovaná osobními automobily.
- Silniční motorová doprava osobní - mezinárodní příležitostná provozovaná osobními automobily.
Statutární orgán a společníci
Společníci a vlastníci
- ME Michal Ernst společník
- SE Simona Ernstová společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- ME Michal Ernst společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Časté dotazy
Jaké má MICHAL ERNST s.r.o. IČO a DIČ?
MICHAL ERNST s.r.o. má IČO 27408540. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je MICHAL ERNST s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u MICHAL ERNST s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je MICHAL ERNST s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u MICHAL ERNST s.r.o. (IČO 27408540) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem MICHAL ERNST s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Michal Ernst (jednatel).