Maurice Ward Logistics, s.r.o.
Maurice Ward Logistics, s.r.o. (IČO 27233359) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Kněževes, vznik v roce 2005. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27233359
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Silniční nákladní doprava 49410
- Sídlo
- Nad Kovárnou 185 25268 Kněževes
- Datum vzniku
- 4. 4. 2005 (21 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 106425, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Každý z jednatelů jedná jménem společnosti samostatně. Jednatel je oprávněn zastupovat společnost samostatně.
Předmět podnikání
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor bez poskytování jiných než základních služeb spojených s pronájmem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Silniční motorová doprava - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti přesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí, - nákladní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny, jsou-li určeny k přepravě zvířat nebo věcí
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- M Maurice Antony Ward jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- M Maurice Anthony Ward jednatel
Společníci a vlastníci
- M Maurice Antony Ward společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- M Maurice Anthony Ward společník
- M Maurice Anthony Ward společník
- M Maurice Antony Ward společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Maurice Antony Ward působí i v dalších 2 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Maurice Ward Logistics, s.r.o. IČO a DIČ?
Maurice Ward Logistics, s.r.o. má IČO 27233359. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Maurice Ward Logistics, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Maurice Ward Logistics, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Maurice Ward Logistics, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Maurice Ward Logistics, s.r.o. (IČO 27233359) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Maurice Ward Logistics, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Maurice Antony Ward (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Silniční nákladní doprava
- Firmy v obci Kněževes
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH