La Sincérité, z.s.
La Sincérité, z.s. (IČO 27048721) je spolek se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2006. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 27048721
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů 94
- Sídlo
- Na Kozačce 1212/4 12000 Praha
- Datum vzniku
- 4. 12. 2006 (20 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 17260, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jménem spolku jedná každý z členů výboru samostatně.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JK Jaromír Kalužík člen výboru
- JL Joachim Luitz člen výboru
- KS Karl Schleps člen výboru
Zobrazit historická angažmá (1)
- OK Ondřej Kryšpín člen výboru
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jaromír Kalužík působí i v dalších 20 firmách:
Joachim Luitz působí i v další firmě:
Karl Schleps působí i v dalších 4 firmách:
Časté dotazy
Jaké má La Sincérité, z.s. IČO a DIČ?
La Sincérité, z.s. má IČO 27048721. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je La Sincérité, z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u La Sincérité, z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je La Sincérité, z.s. v insolvenci?
Insolvenci u La Sincérité, z.s. (IČO 27048721) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem La Sincérité, z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Jaromír Kalužík (člen výboru), Joachim Luitz (člen výboru), Karl Schleps (člen výboru).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH
Podobné firmy
- Opus arabicum, občanské sdružení, v likvidaci
- Akademie Jana Amose Komenského, z.s. - oblast Břeclav "v likvidaci"
- Česká vědeckotechnická společnost pro informatizaci a informační technologie z.s.
- Unie elektromobility (ve zkratce "UEM") v likvidaci
- Metropolitní síť Praha 1 z.s.p.o. (ve zkratce "Praha1.net z.s.p.o.")
- Zájmový zahrádkářský klub - ZZK -