Optimal Finance, s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Optimal Finance, s.r.o. (IČO 26877783) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Čeladná, vznik v roce 2005. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
26877783
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Poradenství v oblasti podnikání a řízení podniků 702
Sídlo
754 73912 Čeladná
Datum vzniku
19. 12. 2005 (21 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 28967, Krajský soud v Ostravě
Způsob jednání
Jednání za společnost: Jménem společnosti jedná jednatel samostatně. Jednatel zastupuje společnost ve všech záležitostech samostatně. Počet členů statutárního orgánu: 1

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (3)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Lucie Laufersweilerová působí i v další firmě:

Časté dotazy

Jaké má Optimal Finance, s.r.o. IČO a DIČ?

Optimal Finance, s.r.o. má IČO 26877783. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Optimal Finance, s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Optimal Finance, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Optimal Finance, s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Optimal Finance, s.r.o. (IČO 26877783) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Optimal Finance, s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Lucie Laufersweilerová (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy