Statek Vitošov s.r.o.
Statek Vitošov s.r.o. (IČO 26850044) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Hrabová, vznik v roce 2005. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 26850044
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Smíšené hospodaření 01500
- Sídlo
- 50 78901 Hrabová
- Datum vzniku
- 1. 1. 2005 (21 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 50393, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- zemědělství, včetně prodeje nezpracovaných zemědělských výrobků za účelem zpracování nebo dalšího prodeje
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TN Tomáš Novotný jednatel
Zobrazit historická angažmá (6)
- TN Tomáš Novotný jednatel
- TN Tomáš Novotný jednatel
- VN Vojtěch Novotný jednatel
- VN Vojtěch Novotný jednatel
- VN Vojtěch Novotný jednatel
- VN Vojtěch Novotný jednatel
Společníci a vlastníci
- TN Tomáš Novotný společník
Zobrazit historická angažmá (5)
- VN Vojtěch Novotný společník
- VN Vojtěch Novotný společník
- VN Vojtěch Novotný společník
- VN Vojtěch Novotný společník
- VN Vojtěch Novotný společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tomáš Novotný působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Statek Vitošov s.r.o. IČO a DIČ?
Statek Vitošov s.r.o. má IČO 26850044. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Statek Vitošov s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Statek Vitošov s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Statek Vitošov s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Statek Vitošov s.r.o. (IČO 26850044) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Statek Vitošov s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Novotný (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Smíšené hospodaření
- Firmy v obci Hrabová
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH