Rosnička CZ, s.r.o.
Rosnička CZ, s.r.o. (IČO 26827522) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Olomouc, vznik v roce 2004. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 26827522
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi 461
- Sídlo
- 307 77900 Olomouc
- Datum vzniku
- 9. 2. 2004 (22 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 26864, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jednatelé jednají jménem společnosti samostatně. Jednatelé zastupují společnost ve všech záležitostech každý z nich samostatně. Každý z jednatelů zastupuje společnost v plném rozsahu samostatně.
Předmět podnikání
- zprostředkování obchodu
- velkoobchod
- maloobchod se smíšeným zbožím
- nakládání s odpady (vyjma nebezpečných)
- pronájem a půjčování věcí movitých
- realitní činnost
- přípravné práce pro stavby
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona, zejména s těmito obory činnosti: - Nakládání s odpady (vyjma nebezpečných). - Přípravné a dokončovací stavební práce, specializované stavební činnosti. - Zprostředkování obchodu a služeb. - Velkoobchod a maloobchod. - Ubytovací služby. - Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí. - Pronájem a půjčování věcí movitých. - Poskytování software, poradenství v oblasti informačních technologií, zpracování dat, hostingové a související činnosti a webové portály.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- LM Lýdia Mikulcová jednatel
- SV Stanislav Vrbka jednatel
- PM Petr Mikulec prokurista
Zobrazit historická angažmá (4)
- LM Lýdia Mikulcová jednatel
- LM Lýdia Mikulcová jednatel
- SV Stanislav Vrbka jednatel
- SV Stanislav Vrbka jednatel
Společníci a vlastníci
- LM Lýdia Mikulcová společník
- PM Petr Mikulec společník
- OV Ondřej Vrbka společník
- SV Stanislav Vrbka společník
Zobrazit historická angažmá (5)
- LM Lýdia Mikulcová společník
- LM Lýdia Mikulcová společník
- SV Stanislav Vrbka společník
- SV Stanislav Vrbka společník
- SV Stanislav Vrbka společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Stanislav Vrbka působí i v další firmě:
Petr Mikulec působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Rosnička CZ, s.r.o. IČO a DIČ?
Rosnička CZ, s.r.o. má IČO 26827522. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Rosnička CZ, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Rosnička CZ, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Rosnička CZ, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Rosnička CZ, s.r.o. (IČO 26827522) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Rosnička CZ, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Lýdia Mikulcová (jednatel), Stanislav Vrbka (jednatel), Petr Mikulec (prokurista).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Zprostředkování v oblasti velkoobchodu za provizi
- Firmy v obci Olomouc
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH