Labe Fishing Store s.r.o.
Labe Fishing Store s.r.o. (IČO 26762986) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Mladá Boleslav, vznik v roce 2003. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 26762986
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Velkoobchod 46
- Sídlo
- Smetanova 815/7 29301 Mladá Boleslav
- Datum vzniku
- 18. 3. 2003 (23 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 92049, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Každý jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně. Jednatel podepisuje za společnost tak, že k napsané nebo vytištěné firmě připojí svůj podpis. Každý jednatel je oprávněn zastupovat společnost samostatně. Jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- maloobchod se smíšeným zbožím
- velkoobchod
- výroba, instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
- výroba, instalace, opravy elektrických strojů a přístrojů, elektronických a telekomunikačních zařízení
- maloobchodní prodej a pronájem zvukových a zvukově-obrazových záznamů a jejich nenahraných nosičů
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- činnost účetních poradců, vedení účetnictví, vedení daňové evidence
- poskytování nebo zprostředkování spotřebitelského úvěru
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona Obory činnosti: - Zprostředkování obchodu a služeb, - Velkoobchod a maloobchod
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PŠ Petr Šebek jednatel
Zobrazit historická angažmá (4)
- PN Petr Novák Jednatel
- ŠN Šárka Nováková Jednatel
- PN Petr Novák Jednatel
- ŠN Šárka Nováková Jednatel
Společníci a vlastníci
- PŠ Petr Šebek společník
Zobrazit historická angažmá (9)
- L Labe Fishing Z. S. společník
- PN Petr Novák společník
- ŠN Šárka Nováková společník
- PN Petr Novák společník
- PN Petr Novák společník
- PN Petr Novák společník
- ŠN Šárka Nováková společník
- ŠN Šárka Nováková společník
- ŠN Šárka Nováková společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Petr Šebek působí i v dalších 10 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Labe Fishing Store s.r.o. IČO a DIČ?
Labe Fishing Store s.r.o. má IČO 26762986. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Labe Fishing Store s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Labe Fishing Store s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Labe Fishing Store s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Labe Fishing Store s.r.o. (IČO 26762986) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Labe Fishing Store s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Petr Šebek (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Velkoobchod
- Firmy v obci Mladá Boleslav
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH