PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. (IČO 26373726) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Radnice, vznik v roce 2004. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
26373726
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba strojů a zařízení j. n. 28
Sídlo
Zámostí 594 33828 Radnice
Datum vzniku
26. 5. 2004 (22 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 16231, Krajský soud v Plzni
Způsob jednání
Způsob jednání: Jednatelé jednají jménem společnosti samostatně bez omezení tak, že k obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis. Způsob jednání: Jednatel jedná jménem společnosti samostatně bez omezení tak, že k obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis. Jednatel jedná za společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (3)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. IČO a DIČ?

PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. má IČO 26373726. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o. (IČO 26373726) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem PRIMA KLIMA TRADING CZ s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Gerhard Erich Eugen Reeh (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy