Bishop Consulting s.r.o.
Bishop Consulting s.r.o. (IČO 26223848) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Brno, vznik v roce 2000. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 26223848
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Vídeňská 291/89 63900 Brno
- Datum vzniku
- 19. 9. 2000 (26 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 37932, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Způsob zastupování: Za společnost jedná a podepisuje kterýkoliv jednatel, který tak ke svému podpisu připojí dovětek \"jednatel\". Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěné nebo vypsané obchodní firmě společnosti připojí jednatel svůj podpis.
Předmět podnikání
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JG Jiří Gottweis jednatel
Zobrazit historická angažmá (6)
- JG Jiří Gottweis jednatel
- KS Karel Severin jednatel
- KS Karel Severin jednatel
- JS Jana Severinová jednatel
- JS Jana Severinová jednatel
- KS Kateřina Severinová jednatel
Společníci a vlastníci
- FP Franciszek Antoni Polednik společník
Zobrazit historická angažmá (7)
- FP Franciszek Antoni Polednik společník
- FP Franciszek Antoni Polednik společník
- FP Franciszek Antoni Polednik společník
- KS Karel Severin společník
- KS Karel Severin společník
- JS Jana Severinová společník
- JS Jana Severinová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jiří Gottweis působí i v dalších 14 firmách:
Franciszek Antoni Polednik působí i v další firmě:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Bishop Consulting s.r.o. IČO a DIČ?
Bishop Consulting s.r.o. má IČO 26223848. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Bishop Consulting s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Bishop Consulting s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Bishop Consulting s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Bishop Consulting s.r.o. (IČO 26223848) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Bishop Consulting s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Jiří Gottweis (jednatel).