EPOZA spol. s r.o.
EPOZA spol. s r.o. (IČO 26167751) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Vyžlovka, vznik v roce 2000. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 26167751
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Elektrické instalace 43210
- Sídlo
- Krátká 239 28163 Vyžlovka
- Datum vzniku
- 30. 3. 2000 (26 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 76342, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za společnost jedná a podepisuje jednatel samostatně a to tak, že k napsanému nebo vytištěnému názvu společnosti přippojí svůj podpis.
Předmět podnikání
- poskytování technických služeb k ochraně majetku a osob
- zřizování, montáž, údržba a servis telekomunikačních zařízení
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- montáž, opravy, údržba a revize vyhrazených elektrických zařízení a výroba rozvaděčů nízkého napětí
- projektování elektrických zařízení
- instalace a opravy elektrických strojů a přístrojů
- provádění staveb, jejich změn a odstraňování
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- SS Stanislav Slezák jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- SS Stanislav Slezák jednatel
Společníci a vlastníci
- SS Stanislav Slezák společník
Zobrazit historická angažmá (1)
- SS Stanislav Slezák společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Stanislav Slezák působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má EPOZA spol. s r.o. IČO a DIČ?
EPOZA spol. s r.o. má IČO 26167751. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je EPOZA spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u EPOZA spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je EPOZA spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u EPOZA spol. s r.o. (IČO 26167751) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem EPOZA spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Stanislav Slezák (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Elektrické instalace
- Firmy v obci Vyžlovka
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH