Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci (IČO 26115662) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1999. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
26115662
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Úklidové činnosti 812
Sídlo
Janovského 236/35 17000 Praha
Datum vzniku
28. 9. 1999 (27 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 71444, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jménem společnosti jedná navenek a podepisuje za ni jednatel společnosti.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (4)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci IČO a DIČ?

Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci má IČO 26115662. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci plátce DPH?

Plátcovství DPH u Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci v insolvenci?

Insolvenci u Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci (IČO 26115662) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Hellix Logistic, s.r.o. v likvidaci?

Podle veřejného rejstříku: Pavel Ožvolda (jednatel), Jan Malý (likvidátor), Vpi Cz, V.o.s. (likvidátor).

Souvislosti

Podobné firmy