Veselých mlýn s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Veselých mlýn s.r.o. (IČO 25708791) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1998. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
25708791
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Výroba mlýnských výrobků 10610
Sídlo
Ve svahu 1075/17 14700 Praha
Datum vzniku
10. 11. 1998 (28 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 63132, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel je oprávněn jednat jménem společnosti samostatně.Podepisování jménem společnosti se děje tak,že k obchodnímu jménu společnosti připojí jednatel vždy svůj podpis. Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (1)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (2)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Časté dotazy

Jaké má Veselých mlýn s.r.o. IČO a DIČ?

Veselých mlýn s.r.o. má IČO 25708791. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Veselých mlýn s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Veselých mlýn s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Veselých mlýn s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Veselých mlýn s.r.o. (IČO 25708791) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Veselých mlýn s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Vítězslav Veselý (jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy