PohlCon Česká republika s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

PohlCon Česká republika s.r.o. (IČO 25693221) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1998. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
25693221
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Nespecializovaný velkoobchod 46900
Sídlo
Bavorská 856/14 15500 Praha
Datum vzniku
9. 9. 1998 (28 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 61744, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Jednatel jedná jménem společnosti samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (3)

Společníci a vlastníci

  • P Pohlcon Gmbh společník od 2022Berlin
  • MV Michal Voplakal společník * 1975od 2016Praha
Zobrazit historická angažmá (16)
  • D Deutsche Kahneisen Gesellschaft Mbh společník 2011–2013
  • D Deutsche Kahneisen Gesellschaft Mbh společník 1998–2011
  • H H-Bau Technik Gmbh společník 2014–2017
  • H H-Bau Technik Gmbh společník 2011–2014
  • H H-Bau Technik Gmbh společník 2017–2022Klettgau
  • J Jordahl Gmbh společník 2014–2022Berlin
  • J Jordahl Gmbh společník 2013–2014Berlin
  • P Pfeifer International Gmbh společník 1998–2011
  • P Pfeifer International Gmbh společník 2011–2014
  • P Pfeifer International Gmbh společník 2014–2017
  • T Tekaz, S.r.o. společník 1998–2010
  • T Tekaz, S.r.o. společník 2011–2013Cheb
  • T Tekaz, S.r.o. společník 2010–2011Cheb
  • T Tekaz, S.r.o. společník 2013–2014Cheb
  • MV Michal Voplakal společník * 19752014–2016Praha 5
  • MV Michal Voplakal společník * 19752011–2014Praha 5

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Majetkově propojené firmy

Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.

Časté dotazy

Jaké má PohlCon Česká republika s.r.o. IČO a DIČ?

PohlCon Česká republika s.r.o. má IČO 25693221. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je PohlCon Česká republika s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u PohlCon Česká republika s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je PohlCon Česká republika s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u PohlCon Česká republika s.r.o. (IČO 25693221) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem PohlCon Česká republika s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Oliver Dirk Georg Gessert (Jednatel), Zdenka Němcová (prokurista).

Souvislosti

Podobné firmy