Galube Service s.r.o.

Aktivní subjektDPH neověřenoInsolvence neověřena

Galube Service s.r.o. (IČO 25517996) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1998. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.

Přehled

IČO
25517996
Právní forma
Společnost s ručením omezeným
Obor (CZ-NACE)
Velkoobchod a maloobchod G
Sídlo
Na Rokytce 1032/24 18000 Praha
Datum vzniku
13. 2. 1998 (28 let)

Zápis v obchodním rejstříku

Spisová značka
C 361388, Městský soud v Praze
Způsob jednání
Způsob zastupování: Jednatelé jednají jménem společnosti v plném rozsahu každý samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k obchodnímu jménu společnosti, případně otisku jejího razítka připojí svůj vlastnoruční podpis kterýkoliv z jednatelů. Způsob zastupování: Za společnost je oprávněn jednat jednatel, který společnost zastupuje navenek a jejím jménem jedná za společnost samostatně, v plném rozsahu. Podepisování se děje tak, že k obchodnímu jménu společnosti, případně k otisku jejího razítka, připojí svůj vlastnoruční podpis. Jednatel zastupuje společnost samostatně.

Předmět podnikání

Statutární orgán a společníci

Statutární orgán

Zobrazit historická angažmá (6)

Společníci a vlastníci

Zobrazit historická angažmá (10)

Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.

Propojené firmy přes osoby

Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).

Časté dotazy

Jaké má Galube Service s.r.o. IČO a DIČ?

Galube Service s.r.o. má IČO 25517996. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.

Je Galube Service s.r.o. plátce DPH?

Plátcovství DPH u Galube Service s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.

Je Galube Service s.r.o. v insolvenci?

Insolvenci u Galube Service s.r.o. (IČO 25517996) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).

Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Galube Service s.r.o.?

Podle veřejného rejstříku: Tereza Strnadová (Jednatel).

Souvislosti

Podobné firmy