HMV - CZ a.s.
HMV - CZ a.s. (IČO 25505891) je akciová společnost se sídlem v obci Kroměříž, vznik v roce 1997. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25505891
- Právní forma
- Akciová společnost
- Obor (CZ-NACE)
- Zprostředkování v oblasti nemovitostí 68310
- Sídlo
- Havlíčkova 3935/124 76701 Kroměříž
- Datum vzniku
- 3. 11. 1997 (29 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- B 2487, Krajský soud v Brně
- Způsob jednání
- Za společnost jedná navenek předseda představenstva, v jeho nepřítomnosti místopředseda, případně člen představenstva každý samostatně. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo napsanému názvu společnosti připojí svůj podpis s uvedením jména a funkce předseda představenstva samostatně nebo místopředseda představenstva a člen představenstva společně. Způsob zastupování: Za společnost jedná samostatně předseda představenstva nebo místopředseda představenstva. Společnost zastupuje člen představenstva.
Předmět podnikání
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej (obchodní činnost)
- realitní činnost
- činnost organizačních a ekonomických poradců
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- PV Pavel Výrostek člen dozorčí rady
- PV Pavel Výrostek člen představenstva
- PV Pavel Výrostek člen orgánu
Zobrazit historická angažmá (18)
- JA Jiří Antoš člen
- JC Jiří Coufal předseda představenstva
- LC Libuše Coufalová člen dozorčí rady
- PH Pavel Halas člen představenstva
- VH Věra Halasová člen dozorčí rady
- JH Jan Halás předseda
- JH Ján Halás předseda představenstva
- ZM Zdeněk Meluzín místopředseda představenstva
- RO Roman Odstrčilík člen
- JV Jan Vondráček předseda představenstva
- RV Radek Vondráček člen dozorčí rady
- OV Olga Vondráčková člen představenstva
- PV Pavel Výrostek člen dozorčí rady
- BV Blanka Výrostková člen představenstva
- BV Blanka Výrostková člen představenstva
- BV Blanka Výrostková člen představenstva
- PV Pavel Výrostek předseda dozorčí rady
- KŠ Klára Šumberová místopředseda představenstva
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Pavel Výrostek působí i v dalších 6 firmách:
Pavel Výrostek působí i v dalších 2 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má HMV - CZ a.s. IČO a DIČ?
HMV - CZ a.s. má IČO 25505891. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je HMV - CZ a.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u HMV - CZ a.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je HMV - CZ a.s. v insolvenci?
Insolvenci u HMV - CZ a.s. (IČO 25505891) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem HMV - CZ a.s.?
Podle veřejného rejstříku: Pavel Výrostek (člen dozorčí rady), Pavel Výrostek (člen představenstva), Pavel Výrostek (člen orgánu).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Zprostředkování v oblasti nemovitostí
- Firmy v obci Kroměříž
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH