Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o.
Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. (IČO 25408798) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Varnsdorf, vznik v roce 1999. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25408798
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Karlova 2230 40747 Varnsdorf
- Datum vzniku
- 19. 10. 1999 (27 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 16055, Krajský soud v Ústí nad Labem
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje každý z jednatelů samostatně. Za společnost jedná za společnost v plném rozsahu samostatně. Každý z jednatelů je oprávněn jednat za společnost ve všech věcech samostatně vyjma: a) realizace obchodu a zakázky nad finanční částku 50.000,-- Kč (v tomto případě je potřeba souhlasu dvou jednatelů) b) realizace obchodu a zakázky nad finanční částku 100.000,-- Kč (v tomto případě je potřeba souhlasu všech jednatelů) c) pořízení investičního majetku (v tomto případě je potřeba souhlasu všech jednatelů). Za společnost jedná jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej s výjimkou činností uvedených v přílohách zák.č. 455/1991 Sb.
- prádelenství
- čištění textilu
- zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb
- mandlování prádla
- praní, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
- specializovaný maloobchod
- zprostředkování služeb
- zprostředkování obchodu
- realitní činnost
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- čištění a praní textilu a oděvů
- Výroba textilií, textilních výrobků, oděvů a oděvních doplňků Zprostředkování obchodu a služeb Velkoobchod a maloobchod Nákup, prodej, správa a údržba nemovitostí Pronájem a půjčování věcí movitých Praní pro domácnost, žehlení, opravy a údržba oděvů, bytového textilu a osobního zboží
- Čištění a praní textilu a oděvů
- Speciální ochranná dezinfekce, dezinsekce a deratizace - bez použití nebezpečných chemických látek nebo chemických směsí klasifikovaných jako toxické nebo vysoce toxické, s výjimkou speciální ochranné dezinfekce, dezinsekce a deratizace v potravinářských a zemědělských provozech
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- MV Milan Venclík jednatel
- SV Simona Venclíková Jednatel
Zobrazit historická angažmá (5)
- TH Tomáš Hospodka Jednatel
- TH Tomáš Hospodka Jednatel
- PM Pavel Mensa Jednatel
- PŽ Petr Želízko Jednatel
- PŽ Petr Želízko Jednatel
Společníci a vlastníci
- MV Milan Venclík společník
Zobrazit historická angažmá (18)
- TH Tomáš Hospodka společník
- TH Tomáš Hospodka společník
- TH Tomáš Hospodka společník
- TH Tomáš Hospodka společník
- TH Tomáš Hospodka společník
- PM Pavel Mensa společník
- PM Pavel Mensa společník
- MV Milan Venclík společník
- MV Milan Venclík společník
- MV Milan Venclík společník
- MV Milan Venclík společník
- MV Milan Venclík společník
- PŽ Petr Želízko společník
- PŽ Petr Želízko společník
- PŽ Petr Želízko společník
- PŽ Petr Želízko společník
- PŽ Petr Želízko společník
- PŽ Petr Želízko společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Milan Venclík působí i v dalších 26 firmách:
Simona Venclíková působí i v dalších 11 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. IČO a DIČ?
Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. má IČO 25408798. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o. (IČO 25408798) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Varnsdorfská prádelna, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Milan Venclík (jednatel), Simona Venclíková (Jednatel).