ABACO GROUP, spol. s r.o.
ABACO GROUP, spol. s r.o. (IČO 25145070) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1997. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25145070
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Reklamní činnosti 731
- Sídlo
- Karlovo náměstí 288/17 12000 Praha
- Datum vzniku
- 18. 7. 1997 (29 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 53370, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za společnost jedná ve všech věcech jednatel samostatně, jednatel může pověřit zastupováním jinou osobu na základě zvláštní plné moci. Podepisování za společnost se děje tak, že k vytištěnému nebo nadepsanému obchodnímu jménu společnosti připojí jednatel svůj podpis.
Předmět podnikání
- reklamní a propagační činnost
- zprostředkovatelská činnost v oblasti obchodu a služeb
- poradenská činnost v oblasti obchodu a služeb
- maloobchod provozovaný mimo řádné provozovny
- pořádání odborných kurzů, školení a jiných vzdělávacích akcí včetně lektorské činnosti
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- hostinská činnost
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- TK Tomáš Kocman jednatel
Zobrazit historická angažmá (4)
- HB Hana Bočková jednatel
- TK Tomáš Kocman jednatel
- TK Tomáš Kocman jednatel
- TK Tomáš Kocman jednatel
Společníci a vlastníci
- TK Tomáš Kocman společník
Zobrazit historická angažmá (4)
- HB Hana Bočková společník
- TK Tomáš Kocman společník
- TK Tomáš Kocman společník
- TK Tomáš Kocman společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Tomáš Kocman působí i v dalších 3 firmách:
Časté dotazy
Jaké má ABACO GROUP, spol. s r.o. IČO a DIČ?
ABACO GROUP, spol. s r.o. má IČO 25145070. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je ABACO GROUP, spol. s r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u ABACO GROUP, spol. s r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je ABACO GROUP, spol. s r.o. v insolvenci?
Insolvenci u ABACO GROUP, spol. s r.o. (IČO 25145070) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem ABACO GROUP, spol. s r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Tomáš Kocman (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Reklamní činnosti
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH