VHS - EKOL, s.r.o.
VHS - EKOL, s.r.o. (IČO 25100475) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Benešov, vznik v roce 1997. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25100475
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Poskytování stravování v restauracích, u stánků a mobilních zařízení 561
- Sídlo
- Husova 2117 25601 Benešov
- Datum vzniku
- 17. 1. 1997 (29 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 49658, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Společnost zastupuje navenek vůči třetím osobám a organizacím před, soudy a státními orgány a jinými subjekty jednatel společnosti. Podepisování za společnost se děje tak,že k napsanému nebo vytištěnému obchodnímu jménu společnosti připojí jednatel svůj vlastnoruční podpis. Každý jednatel jedná za společnost samostatně.
Předmět podnikání
- provoz mycí linky
- koupě zboží za účelem jeho dalšího prodeje a prodej
- likvidace odpadů vyjma nebezpečných v rozsahu § 25 živnost.zák.
- opravy motorových vozidel
- silniční motorová doprava nákladní
- Výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
- Silniční motorová doprava - nákladní vnitrostátní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 3,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí a nákladní mezinárodní provozovaná vozidly nebo jízdními soupravami o největší povolené hmotnosti nepřesahující 2,5 tuny určenými k přepravě zvířat nebo věcí
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AS Antonín Stibůrek Jednatel
- KS Klára Stibůrková Jednatel
Zobrazit historická angažmá (2)
- AS Antonín Stibůrek Jednatel
- AS Antonín Stibůrek Jednatel
Společníci a vlastníci
- AS Antonín Stibůrek společník
- KS Klára Stibůrková společník
Zobrazit historická angažmá (2)
- AS Antonín Stibůrek společník
- V Vodohospodářská Společnost Benešov,s.r.o, společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Antonín Stibůrek působí i v dalších 7 firmách:
Klára Stibůrková působí i v dalších 4 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má VHS - EKOL, s.r.o. IČO a DIČ?
VHS - EKOL, s.r.o. má IČO 25100475. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je VHS - EKOL, s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u VHS - EKOL, s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je VHS - EKOL, s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u VHS - EKOL, s.r.o. (IČO 25100475) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem VHS - EKOL, s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Antonín Stibůrek (Jednatel), Klára Stibůrková (Jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Poskytování stravování v restauracích, u stánků a mobilních zařízení
- Firmy v obci Benešov
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH