Bez & Co s. r. o.
Bez & Co s. r. o. (IČO 25078500) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 1996. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 25078500
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- Šimonova 1108/5 16300 Praha
- Datum vzniku
- 26. 9. 1996 (30 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 45005, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Způsob jednání za společnost: Jednatelé jsou oprávněni zastupovat společnost každý samostatně. Statutárním orgánem je jednatel, který jedná jménem společnosti samostatně. Jednatel jménem společnosti jedná a podepisuje tak, že k vytištěné nebo jinak vyznačené obchodní firmě společnosti připojí svůj podpis. Je-li jmenován pouze jeden jednatel, zastupuje společnost on sám. Je-li jmenováno více jednatelů, je společnost zastupována dvěma jednateli společně nebo jedním jednatelem společně s prokuristou. Podepisování za společnost se děje tak, že k obchodnímu jménu společnosti připojí svůj podpis osoba oprávněná jednat za společnost.
Předmět podnikání
- činnost účetních poradců, vedení účetnictví
- správa a údržba nemovitostí
- Pronájem nemovitostí, bytů a nebytových prostor, pokud vedle pronájmu pronajimatelem nejsou poskytovány jiné než základní služby zajišťující řádný provoz nemovitostí, bytů a nebytových prostor.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- EB Eva Bezdomniková jednatel
Zobrazit historická angažmá (9)
- EB Eva Bezdomniková jednatel
- FB Frank Böhme Jednatel
- D Dipl.-Ing. Klemens Peter Maria Ahlbäumer, Nar. 23.dubna 1954 Jednatel
- H Hans-Georg Thiebes Jednatel
- H Horst Zentler, Nar.6.2.1941 Jednatel
- AO Alfons Ortner Jednatel
- TS Thomas Schumann jednatel
- RT Renée Trnková Jednatel
- LŠ Lucie Štětinová jednatel
Společníci a vlastníci
- EB Eva Bezdomniková společník
Zobrazit historická angažmá (3)
- EB Eva Bezdomniková společník
- B Bilfinger+berger Development Cz S.r.o. společník
- B Bilfinger+berger Projekt Development Prag S.r.o., společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Eva Bezdomniková působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Bez & Co s. r. o. IČO a DIČ?
Bez & Co s. r. o. má IČO 25078500. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Bez & Co s. r. o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Bez & Co s. r. o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Bez & Co s. r. o. v insolvenci?
Insolvenci u Bez & Co s. r. o. (IČO 25078500) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Bez & Co s. r. o.?
Podle veřejného rejstříku: Eva Bezdomniková (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH