Pixa-pro s.r.o.
Pixa-pro s.r.o. (IČO 24835706) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Senohraby, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24835706
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Sídlo
- Školní 378 25166 Senohraby
- Datum vzniku
- 6. 5. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 178813, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Jednatel zastupuje společnost samostatně. Společnost má 2 jednatele. Jednatelé jednají jménem společnosti každý samostatně.
Předmět podnikání
- Hostinská činnost
- Prodej kvasného lihu, konzumního lihu a lihovin
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- KP Kateřina Průšová jednatel
Zobrazit historická angažmá (6)
- AP Alena Pixová jednatel
- KP Kristýna Pixová jednatel
- LP Lenka Pixová jednatel
- KP Kateřina Průšová jednatel
- LP Lenka Průšová jednatel
- KR Kristýna Radějová jednatel
Společníci a vlastníci
- JP Jan Pixa společník
- AP Alena Pixová společník
- KP Kateřina Průšová společník
Zobrazit historická angažmá (9)
- A Aliva S.r.o. společník
- KP Kristýna Pixová společník
- KP Kristýna Pixová společník
- KP Kristýna Pixová společník
- LP Lenka Pixová společník
- KP Kateřina Průšová společník
- LP Lenka Průšová společník
- LP Lenka Průšová společník
- KR Kristýna Radějová společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jan Pixa působí i v dalších 2 firmách:
Alena Pixová působí i v další firmě:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Pixa-pro s.r.o. IČO a DIČ?
Pixa-pro s.r.o. má IČO 24835706. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Pixa-pro s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Pixa-pro s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Pixa-pro s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Pixa-pro s.r.o. (IČO 24835706) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Pixa-pro s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Kateřina Průšová (jednatel).