Společenství Praha Košíře 449
Společenství Praha Košíře 449 (IČO 24817511) je právnická osoba se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2011. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24817511
- Právní forma
- Právnická osoba
- Obor (CZ-NACE)
- Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí 6820
- Sídlo
- Starokošířská 449/5 15000 Praha
- Datum vzniku
- 29. 3. 2011 (15 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- S 12483, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za výbor jedná navenek jeho předseda. V době nepřítomnosti jej zastupuje místopředseda. Jde-li o písemný právní úkon, který činí výbor musí být podpesán předsedou nebo v jeho zastoupení místopředsedou a dalším členem výboru.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- AH Anna Herrová člen výboru
- MK Milan Knotek předseda
- BS Blanka Sezemská místopředseda představenstva
Zobrazit historická angažmá (15)
- MK Milan Knotek předseda výboru
- MK Milan Knotek předseda výboru
- MK Milan Knotek místopředseda výboru
- IL Ivana Líznerová člen
- NM Nataša Machačová pověřený vlastník
- EP Eva Pokorná předseda výboru
- BS Blanka Sezemská místopředseda
- DT Dana Trojanová člen výboru
- DT Dana Trojanová člen výboru
- WV Wanda Vorlová místopředseda výboru
- WV Wanda Vorlová místopředseda výboru
- WV Wanda Vorlová člen výboru
- WV Wanda Vorlová místopředseda výboru
- PV Pavel Vávra člen výboru
- MŠ Monika Šikulová člen výboru
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Milan Knotek působí i v dalších 4 firmách:
Blanka Sezemská působí i v dalších 2 firmách:
Časté dotazy
Jaké má Společenství Praha Košíře 449 IČO a DIČ?
Společenství Praha Košíře 449 má IČO 24817511. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Společenství Praha Košíře 449 plátce DPH?
Plátcovství DPH u Společenství Praha Košíře 449 zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Společenství Praha Košíře 449 v insolvenci?
Insolvenci u Společenství Praha Košíře 449 (IČO 24817511) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Společenství Praha Košíře 449?
Podle veřejného rejstříku: Anna Herrová (člen výboru), Milan Knotek (předseda), Blanka Sezemská (místopředseda představenstva).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Pronájem a správa vlastních nebo pronajatých nemovitostí
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH