Inreg CZ s.r.o.
Inreg CZ s.r.o. (IČO 24756318) je společnost s ručením omezeným se sídlem v obci Praha, vznik v roce 2010. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24756318
- Právní forma
- Společnost s ručením omezeným
- Obor (CZ-NACE)
- Výroba ostatních elektrických zařízení 27900
- Sídlo
- Vrbčanská 2075/8 10000 Praha
- Datum vzniku
- 1. 11. 2010 (16 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- C 171738, Městský soud v Praze
- Způsob jednání
- Za společnost jedná jednatel samostatně.
Předmět podnikání
- výroba, obchod a služby neuvedené v přílohách 1 až 3 živnostenského zákona
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- JM Jan Marek jednatel
- JŠ Jan Šiftař jednatel
Zobrazit historická angažmá (1)
- JM Jan Marek jednatel
Společníci a vlastníci
- I Inhosting S.r.o. společník
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Jan Marek působí i v další firmě:
Jan Šiftař působí i v dalších 2 firmách:
Majetkově propojené firmy
Firmy propojené přes vlastnictví (společník je právnická osoba) podle veřejného rejstříku.
Časté dotazy
Jaké má Inreg CZ s.r.o. IČO a DIČ?
Inreg CZ s.r.o. má IČO 24756318. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Inreg CZ s.r.o. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Inreg CZ s.r.o. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Inreg CZ s.r.o. v insolvenci?
Insolvenci u Inreg CZ s.r.o. (IČO 24756318) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Inreg CZ s.r.o.?
Podle veřejného rejstříku: Jan Marek (jednatel), Jan Šiftař (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Výroba ostatních elektrických zařízení
- Firmy v obci Praha
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH