Zachraňme Vlčinu z.s.
Zachraňme Vlčinu z.s. (IČO 24556688) je spolek se sídlem v obci Frenštát pod Radhoštěm, vznik v roce 2026. Plátcovství DPH zatím neověřeno. Insolvence zatím neověřena.
Přehled
- IČO
- 24556688
- Právní forma
- Spolek
- Obor (CZ-NACE)
- Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n. 9499
- Sídlo
- Horečky 616 74401 Frenštát pod Radhoštěm
- Datum vzniku
- 26. 2. 2026 (0 let)
Zápis v obchodním rejstříku
- Spisová značka
- L 22574, Krajský soud v Ostravě
- Způsob jednání
- Předseda spolku zastupuje spolek navenek samostatně ve všech záležitostech.
Statutární orgán a společníci
Statutární orgán
- DG Dana Grbčić jednatel
Zdroj: ARES — veřejný (obchodní) rejstřík. Uvedeni jsou aktuální i historičtí členové; u osob zobrazujeme jen rok narození.
Propojené firmy přes osoby
Firmy, kde působí stejné osoby (spárováno podle jména a data narození z veřejného rejstříku).
Dana Grbčić působí i v další firmě:
Časté dotazy
Jaké má Zachraňme Vlčinu z.s. IČO a DIČ?
Zachraňme Vlčinu z.s. má IČO 24556688. DIČ zatím nemáme ověřené z ARES.
Je Zachraňme Vlčinu z.s. plátce DPH?
Plátcovství DPH u Zachraňme Vlčinu z.s. zatím nemáme ověřené z ARES. Doporučujeme ověřit v Registru plátců DPH.
Je Zachraňme Vlčinu z.s. v insolvenci?
Insolvenci u Zachraňme Vlčinu z.s. (IČO 24556688) zatím nemáme ověřenou; doporučujeme zkontrolovat přímo v insolvenčním rejstříku (ISIR).
Kdo je jednatelem / statutárním orgánem Zachraňme Vlčinu z.s.?
Podle veřejného rejstříku: Dana Grbčić (jednatel).
Souvislosti
- Další firmy v oboru Činnosti ostatních organizací sdružujících osoby za účelem prosazování společných a veřejných zájmů j. n.
- Firmy v obci Frenštát pod Radhoštěm
- Nově založené firmy
- Kontrola spolehlivosti DPH